Apple MacBook 13" alumiini unibody 2008 A1278 akku 4200 mAh - Hopea
calcActive())">
Apple MacBook 13" alumiini unibody 2008 A1278 akku 4200 mAh - Hopea
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple kannettavien tietokoneiden kanssa:
MacBook 13" A1278 MacBook 13" Aluminum Unibody 2008 Version MacBook 13" MB466*/A MacBook 13" MB466CH/A MacBook 13" MB466J/A MacBook 13" MB466LL/A MacBook 13" MB466X/A MacBook 13" MB467*/A MacBook 13" MB467CH/A MacBook 13" MB467J/A MacBook 13" MB467LL/A MacBook 13" MB467X/A
In stock
- SKU
- CS-AM1280NB
53,95 €
Kuvaus / Apple MacBook 13" alumiini unibody 2008 A1278 akku 4200 mAh - Hopea
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AM1280NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033646 |
| Mitat | 209.41 x 78.65 x 20.85mm |
| Korvaa | A1280 / MB771 / MB771*/A / MB771J/A / MB771LL/A |
| Väri | Hopea |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 45.36Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review