Apple MacBook 13" akku 5000 mAh - Musta
calcActive())">
Apple MacBook 13" akku 5000 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Apple kannettavien tietokoneiden kanssa:
MacBook 13" MA472F/ A MacBook 13" A1181 MacBook13"MB404J/ A MacBook 13" MB063CH/ A MacBook 13" MB063*/ A MacBook 13" MA701J/ A MacBook 13" MA701*/ A MacBook 13" MA701CH/ A MacBook 13" MA472TA/ A MacBook 13" MA472X/ A MacBook 13" MA472B/ A MacBook 13" MB404X/ A MacBook 13" MB404*/ A MacBook 13" MB063X/ A MacBook 13" MB063B/ A MacBook 13" MA701B/ A MacBook 13" MA701LL/ A MacBook 13" MA701 MacBook 13" MA472CH/ A MacBook 13" MA472J/ A MacBook 13" MA472 MacBook 13" MB404B/ A MacBook13"MB404LL/ A MacBook 13" MB063J/ A MacBook 13" MB063LL/ A MacBook 13" MA701TA/ A MacBook 13" MA701X/ A MacBook 13" MA472SA/ A MacBook 13" MA472LL/ ATämä akku korvaa ainakin seuraavat Apple alkuperäisakut:A1185 MA561FE/ A MA561J/ A MA561 MA561G/ A
Kuvaus yhteensopivuudesta
In stock
- SKU
- CS-AM1185KL
59,95 €
49,95 €
Kuvaus / Apple MacBook 13" akku 5000 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-AM1185KL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022930 |
| Mitat | 210.90 x 77.20 x 14.90mm |
| Korvaa | A1185 / MA561FE/ A / MA561J/ A / MA561 / MA561G/ A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 54Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Stocks
Write Your Own Review