Apple kannettavan tietokoneen A2941 / Macbook Air M2 / Macbook Air 15" M3 yhteensopiva akku 5500mAh
calcActive())">
Apple kannettavan tietokoneen A2941 / Macbook Air M2 / Macbook Air 15" M3 yhteensopiva akku 5500mAh
Apple kannettavan tietokoneen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
A2941 MQKP3LL/A MQKQ3LL/A MQKR3LL/A MQKT3LL/A MQKU3LL/A MQKV3LL/A MQKW3LL/A MQKX3LL/A MRYM3LL/A MRYN3LL/A MRYP3LL/A MRYQ3LL/A MRYR3LL/A MRYT3LL/A MRYU3LL/A MRYV3LL/A MXD13LL/A MXD23LL/A MXD33LL/A MXD43LL/A Macbook Air 15-inch Macbook Air 15.3 M2 Macbook Air M2 A2941 (EMC 8301) Macbook Air M3 (15-inch 2024) Macbook Air M3 A3114 (EMC 8612) MacbookAir 2023
In stock
- SKU
- CS-AM2797NB
86,95 €
70,95 €
Kuvaus / Apple kannettavan tietokoneen A2941 / Macbook Air M2 / Macbook Air 15" M3 yhteensopiva akku 5500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Apple kannettavan tietokoneen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-AM2797NB |
|---|---|
| Jännite uusi | 11,54 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128215875 |
| Korvaa | A2797 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5500mAh / 63.47Wh |
| Mitat | 327.30 x 144.80 x 5.30mm |
Stocks
Write Your Own Review