Acer TravelMate 3000 akku 4400 mAh
calcActive())">
Acer TravelMate 3000 akku 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
TravelMate 3000Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer alkuperäisakut:BTP-03.010
In stock
- SKU
- CS-ACM3000NB
69,95 €
Kuvaus / Acer TravelMate 3000 akku 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-ACM3000NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128017431 |
| Mitat | 203.58 x 49.28 x 23.14mm |
| Korvaa | BTP-03.010 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review