Acer Swift 1 SF113-31 Akku 3700 mAh
calcActive())">
Acer Swift 1 SF113-31 Akku 3700 mAh
Korvaa ainakin seuraavien mallien akut.
In stock
- SKU
- CS-ACS113NB
59,95 €
46,95 €
Kuvaus / Acer Swift 1 SF113-31 Akku 3700 mAh
Acer alkuperäisen akun koodit:
- AP16A4K
- KT.00304.003
- KT.00304.007
More Information
| SKU | CS-ACS113NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128155911 |
| Mitat | 253.66 x 149.12 x 4.10mm |
| Korvaa | AP16A4K / KT.00304.003 / KT.00304.007 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3700mAh / 41.63Wh |
| Jännite | 11,25 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review