Acer Spin 7 / Swift 7 akku 2600mAh
calcActive())">
Acer Spin 7 / Swift 7 akku 2600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-ACS713NB
89,95 €
79,95 €
Kuvaus / Acer Spin 7 / Swift 7 akku 2600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kannettavien tietokoneiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset …
More Information
| SKU | CS-ACS713NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160182 |
| Korvaa | SQU-1605 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 40.04Wh |
| Mitat | 302.25 x 141.56 x 3.56mm |
| Jännite | 15,4 V |
Stocks
Write Your Own Review