Acer Extensa 5635Z akku 4400 mAh - Musta
calcActive())">
Acer Extensa 5635Z akku 4400 mAh - Musta
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Acer kannettavien tietokoneiden kanssa:
Extensa 5635Z Extensa 5635Z-422G16Mn Extensa 5635Z-432G16Mn Extensa 5635Z-432G25Mn Extensa 5635Z-433G25N Extensa 5635Z-434G32N Extensa 5635ZG-422G25Mn LX.EE50X.050Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Acer alkuperäisakut:AS09C31 AS09C70 AS09C71 AS09C75
In stock
- SKU
- CS-AC5634NB
59,95 €
Kuvaus / Acer Extensa 5635Z akku 4400 mAh - Musta
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-AC5634NB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128040286 |
| Mitat | 203.65 x 48.00 x 27.11mm |
| Korvaa | AS09C31,AS09C70,AS09C71,AS09C75 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 48.84Wh |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review