Samsung SLB-0837, SB-L0837 akku - 820 mAh
calcActive())">
Samsung SLB-0837, SB-L0837 akku - 820 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
Digimax i6 PMP Digimax L50 Digimax L60 Digimax L80 Digimax i70 Digimax i70S Digimax L700 Digimax L700S Digimax L73 Digimax NV3 Digimax NV5 Digimax NV7 Digimax NV20 Digimax NV15 Digimax NV10 Digimax NV8 Digimax L83T Digimax i5 Digimax i50Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:SLB-0837 SB-L0837
In stock
- SKU
- CS-SBL0837
13,95 €
11,95 €
Kuvaus / Samsung SLB-0837, SB-L0837 akku - 820 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SBL0837 |
|---|---|
| EAN | 4894128012498 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.12 x 35.80 x 6.20mm |
| Korvaa | SLB-0837 / SB-L0837 |
| Kapasiteetti (mAh) | 820mAh / 3.03Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review