Samsung SLB-07A yhteensopiva akku 720 mAh
calcActive())">
Samsung SLB-07A yhteensopiva akku 720 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
ST50 ST500 ST550 TL100 TL220 TTL-20 TL205 TL210 TL220 TL225 ST600Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:SLB-07A
In stock
- SKU
- CS-SLB07A
13,95 €
Kuvaus / Samsung SLB-07A yhteensopiva akku 720 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SLB07A |
|---|---|
| EAN | 4894128028451 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 47.50 x 15.40 x 15.00mm |
| Korvaa | SLB-07A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 720mAh / 2.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review