Samsung SB-P180A, SB-P180AB, SB-180ASL yhteensopiva akku 1800 mAh
calcActive())">
Samsung SB-P180A, SB-P180AB, SB-180ASL yhteensopiva akku 1800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
VP-X220L SC-X300L SC-X210WL SC-X205L SC-MM12 SC-MM11 SC-MM10 VP-X300L VP-X210L SC-X300 SC-X210L SC-MM12S SC-MM11S SC-MM10S VP-X300 VP-X205L SC-X220L SC-X205WL SC-MM12BL SC-MM11BL SC-MM10BLTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:SB-P180A SB-P180AB SB-180ASL
In stock
- SKU
- CS-SBP180A
18,95 €
Kuvaus / Samsung SB-P180A, SB-P180AB, SB-180ASL yhteensopiva akku 1800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SBP180A |
|---|---|
| EAN | 4894128005230 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 58.53 x 37.31 x 14.92mm |
| Korvaa | SB-P180A / SB-P180AB / SB-180ASL |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 6.66Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review