Samsung SB-LSM320 yhteensopiva akku 2400 mAh
calcActive())">
Samsung SB-LSM320 yhteensopiva akku 2400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
VP-D453i VP-D965Wi VP-DC161 VP-D355i VP-DC565Wi VP-D463B VP-D354 SC-DC564 VP-D352 VP-DC161WBi VM-DC560 SC-D453 VP-DC165WBi VP-D965i SC-D963 VP-D963 SC-D364 VP-DC163 SC-D263 VP-D563 SC-DC163 VP-D361 VP-D655 VP-D363i VP-D455 VP-D361i VP-DC575WB/ XEU VP-D453 VP-D963i VP-D964i VP-D355 VP-DC563i VP-D461i VP-D353 SC-DC563 VP-DC575WB VP-D351i VP-DC161Wi VM-DC560K SC-D353 VP-DC165Wi VP-D965W VP-D351 SC-D366 VP-DC165WB SC-D363 VP-DC161WB SC-DC165 VP-D363 VP-D353i VP-D365Wi VP-D653 VP-D362i VP-DC171W VP-D454 VP-D467i VP-DC173 VP-D451 VP-DC565WBi VP-D463i VP-D354i SC-DC565 VP-D461B VP-D352i VP-DC163i VP-DC175WB SC-D455 VP-DC161i VM-DC160 SC-D351 SC-D965 VP-D964W SC-D365 VP-DC165W SC-D362 VP-DC161W SC-DC164 VP-D362 VP-D455i VP-D364Wi VP-D651 VP-D361Wi VP-DC171Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:SB-LSM320
In stock
- SKU
- CS-LSM320
29,95 €
Kuvaus / Samsung SB-LSM320 yhteensopiva akku 2400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-LSM320 |
|---|---|
| EAN | 4894128005216 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 53.56 x 44.90 x 30.82mm |
| Korvaa | SB-LSM320 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 2400mAh / 17.76Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review