Samsung SB-L480 yhteensopiva akku 5500 mAh
calcActive())">
Samsung SB-L480 yhteensopiva akku 5500 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
SCL810 SCL860 SCL870 SCL901 SCL903 SCL906 SCL907 SCW80 SCW87 SCW97 VP-L500 VP-L520 VP-L530 VP-L550 VP-L800 VP-L850 VP-L870 VP-L900 VP-L906 VP-L907 VP-M50 VP-M51 VP-M52 VP-M53 VP-M54 VP-SCD55 VP-W80 VP-W87 VP-W90 VP-W97 Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:SB-L480
In stock
- SKU
- CS-SBL480
48,95 €
Kuvaus / Samsung SB-L480 yhteensopiva akku 5500 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SBL480 |
|---|---|
| EAN | 4894128005162 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 70.75 x 38.34 x 57.80mm |
| Korvaa | SB-L480 |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 5500mAh / 40.7Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review