Samsung NX30, WB2200, WB2200 akku - 1200 mAh
calcActive())">
Samsung NX30, WB2200, WB2200 akku - 1200 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
NX30 WB2200 WB2200
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:BP1410 ED-BP1410
In stock
- SKU
- CS-SMX300MC
19,95 €
Kuvaus / Samsung NX30, WB2200, WB2200 akku - 1200 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-SMX300MC |
|---|---|
| EAN | 4894128085058 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 54.00 x 36.08 x 15.21mm |
| Korvaa | BP1410 / ED-BP1410 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 9.12Wh |
| Jännite | 7,6 V |
Stocks
Write Your Own Review