Samsung MV900, MV900F, EC-MV900FBPWUS yhteensopiva akku - 600 mAh
calcActive())">
Samsung MV900, MV900F, EC-MV900FBPWUS yhteensopiva akku - 600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
MV900 MV900F EC-MV900FBPWUSTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:BP88B PV-BP88B EA-BP88B
In stock
- SKU
- CS-SMV900MC
13,95 €
Kuvaus / Samsung MV900, MV900F, EC-MV900FBPWUS yhteensopiva akku - 600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SMV900MC |
|---|---|
| EAN | 4894128064657 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 43.60 x 35.90 x 5.40mm |
| Korvaa | BP88B / PV-BP88B / EA-BP88B |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review