Samsung IA-BP85ST yhteensopiva akku 850 mAh
calcActive())">
Samsung IA-BP85ST yhteensopiva akku 850 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
VP-HMX10 SC-HMX10A SC-MX10R VP-MX10AU SC-MX10A VP-MX25 VP-HMX20C VP-HMX08 SC-HMX10 SC-MX10P VP-MX10A SC-MX10 VP-MX20R VP-HMX10C SC-HMX20C SC-HMX20 VP-MX10AH VP-MX10 VP-MX20 SC-MX20Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:IA-BP85ST
In stock
- SKU
- CS-BP85ST
23,95 €
Kuvaus / Samsung IA-BP85ST yhteensopiva akku 850 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BP85ST |
|---|---|
| EAN | 4894128020561 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 39.50 x 39.10 x 13.30mm |
| Korvaa | IA-BP85ST |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 6.29Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review