Samsung IA-BP125A yhteensopiva akku - 1250 mAh
calcActive())">
Samsung IA-BP125A yhteensopiva akku - 1250 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
HMX-M20 HMX-M20BP HMX-M20SN HMX-M20SP HMX-Q10 HMX-Q10BN HMX-Q10BP HMX-Q10EDC HMX-Q10PN HMX-Q10PP HMX-Q10TN HMX-Q10TP HMX-Q10UN HMX-Q10UP HMX-Q100 HMX-Q100BN HMX-Q100BP HMX-Q100PN HMX-Q100PP HMX-Q100TN HMX-Q100TP HMX-Q100UN HMX-Q100UP HMX-Q130 HMX-Q130BN HMX-Q130BP HMX-Q130PN HMX-Q130PP HMX-Q130TN HMX-Q130TP HMX-Q130UN HMX-Q130UP HMX-Q20 HMX-Q20BN HMX-Q20BP HMX-Q20EDC HMX-Q20RN HMX-Q20RP HMX-Q20TN HMX-Q20TP HMX-QF20 HMX-QF20BN HMX-QF20BP HMX-Q200 HMX-Q200BN HMX-Q200BP HMX-Q200RN HMX-Q200RP HMX-Q200TN HMX-Q200TP HMX-T10 HMX-T10BN HMX-T10BP HMX-T10ON HMX-T10WN HMX-T10WP HMX-T11BP HMX-T11WP HMX-QF30 HMX-M10 HMX-T10 HMX-Q10 HMX-QF20Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:IA-BP125A IA-BP125A/EP PAD43-00197A BP125A
In stock
- SKU
- CS-BP125A
13,95 €
Kuvaus / Samsung IA-BP125A yhteensopiva akku - 1250 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BP125A |
|---|---|
| EAN | 4894128033431 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | IA-BP125A, IA-BP125A/EP, PAD43-00197A, BP125A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250 |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review