Samsung IA-BP105R yhteensopiva akku - 900 mAh
calcActive())">
Samsung IA-BP105R yhteensopiva akku - 900 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
SMX-F50 HMX-F50BN SMX-F50BP SMX-F54 HMX-H305 HMX-H304 HMX-H300 HMX-H300BN HMX-H300BPTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:IA-BP105R
In stock
- SKU
- CS-BP105MC
18,95 €
Kuvaus / Samsung IA-BP105R yhteensopiva akku - 900 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BP105MC |
|---|---|
| EAN | 4894128052111 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 45.10 x 33.00 x 24.90mm |
| Korvaa | IA-BP105R |
| Kapasiteetti (mAh) | 900mAh / 3.33Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review