Samsung IA-BH125C yhteensopiva akku 1000 mAh
calcActive())">
Samsung IA-BH125C yhteensopiva akku 1000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
HMX-R10 HMX-R10BP HMXR10BNXXA HMXR10BNTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:IA-BH125C
In stock
- SKU
- CS-BH125C
13,95 €
Kuvaus / Samsung IA-BH125C yhteensopiva akku 1000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BH125C |
|---|---|
| EAN | 4894128029434 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.61 x 35.50 x 9.30mm |
| Korvaa | IA-BH125C |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review