Samsung Galaxy S5 Zoom, Galaxy K Zoom, SM-C115 akku - 2000 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S5 Zoom, Galaxy K Zoom, SM-C115 akku - 2000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
Galaxy K zoom Galaxy K zoom 3G Galaxy S5 Zoom SM-C111 SM-C115 SM-C1150ZWAPHN SM-C1158 SM-C115L
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:EB-BC115BBC EB-BC115BBE
In stock
- SKU
- CS-SMC115MX
18,95 €
16,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy S5 Zoom, Galaxy K Zoom, SM-C115 akku - 2000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SMC115MX |
|---|---|
| EAN | 4894128086826 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 57.90 x 50.55 x 6.50mm |
| Korvaa | EB-BC115BBC / EB-BC115BBE |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.6Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|---|---|
| tuusula-varasto | , |
1 units available |
Write Your Own Review