Samsung Galaxy S4 Zoom akku - 2300 mAh
calcActive())">
Samsung Galaxy S4 Zoom akku - 2300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
Galaxy K Galaxy K zoom 3G Galaxy S4 Zoom LTE Galaxy S4 Zoon S4 Zoom SM-C101 SM-C101 Galaxy S4 Zoom SM-C1010 SM-C105 SM-C105A SM-C105K SM-C105L SM-C105S SM-C111
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:B740AE B740AC EB-K740AEWEG
In stock
- SKU
- CS-SMC101MX
20,95 €
Kuvaus / Samsung Galaxy S4 Zoom akku - 2300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SMC101MX |
|---|---|
| EAN | 4894128085997 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 52.40 x 50.87 x 6.41mm |
| Korvaa | B740AE / B740AC / EB-K740AEWEG |
| Kapasiteetti (mAh) | 2300mAh / 8.74Wh |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
2 units available |
|---|
Write Your Own Review