Samsung ED-BP1900 akku 1600 mAh
calcActive())">
Samsung ED-BP1900 akku 1600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
EV-NX1ZZZBMBUS, EV-NX1ZZZBQBUS, EV-NX1ZZZBZBUSTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung kameran alkuperäisakut:ED-BP1900
In stock
- SKU
- CS-BP1900MC
19,95 €
Kuvaus / Samsung ED-BP1900 akku 1600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-BP1900MC |
|---|---|
| EAN | 4894128096023 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 55.00 x 39.40 x 21.00 mm |
| Korvaa | ED-BP1900 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 11.52Wh |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review