Samsung DV200, DV300, DV300F, DV305, DV305F yhteensopiva akku - 700 mAh
calcActive())">
Samsung DV200, DV300, DV300F, DV305, DV305F yhteensopiva akku - 700 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
DV200 DV300 DV300F DV305 DV305F Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:BP88A
In stock
- SKU
- CS-BP88MC
13,95 €
Kuvaus / Samsung DV200, DV300, DV300F, DV305, DV305F yhteensopiva akku - 700 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BP88MC |
|---|---|
| EAN | 4894128058786 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 39.50 x 33.80 x 6.50mm |
| Korvaa | BP88A |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.59Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review