Samsung BP90A, BP-90A, IA-BP90A yhteensopiva akku - 800 mAh
calcActive())">
Samsung BP90A, BP-90A, IA-BP90A yhteensopiva akku - 800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
HMX-E10 HMX-E10WP HMX-E10BP HMX-E100P SMX-E10Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:BP90A BP-90A IA-BP90A
In stock
- SKU
- CS-BP90A
18,95 €
Kuvaus / Samsung BP90A, BP-90A, IA-BP90A yhteensopiva akku - 800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-BP90A |
|---|---|
| EAN | 4894128037378 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 49.50 x 34.05 x 4.90mm |
| Korvaa | BP-90A / BP90A / IA-BP90A |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review