Samsung BP85A, EA-BP85A, EA-BP85A/E yhteensopiva akku - 750 mAh
calcActive())">
Samsung BP85A, EA-BP85A, EA-BP85A/E yhteensopiva akku - 750 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
WB210 SH100 PL210 EC-SH100ZBPBUS EC-SH100ZBPSUS EC-SH100ZBPRUS EC-WB210ZBPRUS ST200 ST200FTämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:BP85A EA-BP85A EA-BP85A/E
In stock
- SKU
- CS-BP85A
18,95 €
Kuvaus / Samsung BP85A, EA-BP85A, EA-BP85A/E yhteensopiva akku - 750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BP85A |
|---|---|
| EAN | 4894128039846 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 39.60 x 28.85 x 7.75mm |
| Korvaa | BP85A / EA-BP85A / EA-BP85A/E |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review