Samsung BP-1310, ED-BP1310, BP1310 yhteensopiva akku - 1100 mAh
calcActive())">
Samsung BP-1310, ED-BP1310, BP1310 yhteensopiva akku - 1100 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
NX5 NX10 NX20 NX11 NX100Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:BP-1310 ED-BP1310 BP1310
In stock
- SKU
- CS-BP1310
23,95 €
Kuvaus / Samsung BP-1310, ED-BP1310, BP1310 yhteensopiva akku - 1100 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-BP1310 |
|---|---|
| EAN | 4894128033400 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 54.60 x 35.70 x 14.50mm |
| Korvaa | BP-1310 / ED-BP1310 / BP1310 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 6.29Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review