Samsung BP-1030, ED-BP1030 yhteensopiva akku - 800 mAh
calcActive())">
Samsung BP-1030, ED-BP1030 yhteensopiva akku - 800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Samsung kameroiden kanssa:
NX200 NX210Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Samsung alkuperäisakut:BP-1030 ED-BP1030
In stock
- SKU
- CS-BP1030MC
23,95 €
Kuvaus / Samsung BP-1030, ED-BP1030 yhteensopiva akku - 800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BP1030MC |
|---|---|
| EAN | 4894128052845 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 44.60 x 32.98 x 16.15mm |
| Korvaa | BP-1030 / ED-BP1030 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 5.92Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review