Panasonic VW-VBX090, VW-VBX090E, VW-VBX090E-W akku - 770 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBX090, VW-VBX090E, VW-VBX090E-W akku - 770 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
WA20 WA2 HX-WA20 HX-WA2Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:VW-VBX090 VW-VBX090E VW-VBX090E-W
In stock
- SKU
- CS-PWA200MC
18,95 €
Kuvaus / Panasonic VW-VBX090, VW-VBX090E, VW-VBX090E-W akku - 770 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PWA200MC |
|---|---|
| EAN | 4894128068082 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.12 x 34.00 x 6.72mm |
| Korvaa | VW-VBX090 / VW-VBX090E / VW-VBX090E-W |
| Kapasiteetti (mAh) | 770mAh / 2.85Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review