Panasonic VW-VBT380 akku 3400 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBT380 akku 3400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
HC-250EB, HC-550EB, HC-727EBTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kameran alkuperäisakut:VW-VBT380
In stock
- SKU
- CS-HCV310MX
31,95 €
26,95 €
Kuvaus / Panasonic VW-VBT380 akku 3400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-HCV310MX |
|---|---|
| EAN | 4894128099154 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 43.26 x 30.70 x 40.60 mm |
| Korvaa | VW-VBT190 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.24Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review