Panasonic VW-VBT190 akku 3000 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBT190 akku 3000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
HC-V520M HC-V110 HC-V130 HC-W570 HC-W580 HC-W850EB VXF-999 HC-V270 HC-250EB HC-550EB HC-750EB HC-727EB HC-770EB HC-VX870 HC-989 HC-V210 HC-V210M HC-V520 HC-V720 HC-V720M HC-V720GK HC-V520GK HC-V210GK HC-V110GK HC-V720MGK HC-V520MGK HC-V210MGK HC-V110MGK HC-V770Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kameran alkuperäisakut:VW-VBT190
In stock
- SKU
- CS-HCV310MC
29,95 €
25,95 €
Kuvaus / Panasonic VW-VBT190 akku 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-HCV310MC |
|---|---|
| EAN | 4894128099147 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 43.26 x 30.70 x 40.60mm |
| Korvaa | VW-VBT190 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 10.8Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Stocks
Write Your Own Review