Panasonic VW-VBK360 akku - 3000 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBK360 akku - 3000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
SDR-H85 SDR-T55 SDR-T50 SDR-S50 HDC-SD60 HDC-TM60 HDC-HS60K HDC-TM55K HDC-SD60K HDC-SD60S SDR-H85A SDR-H85K SDR-H85S SDR-T50K SDR-S50A SDR-S50K SDR-S50N HDC-SD40 HC-V10 HC-V100 HC-V100M HC-V500 HC-V500M HC-V700 HC-V700M Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:VW-VBK360
In stock
- SKU
- CS-VBK360MC
38,95 €
Kuvaus / Panasonic VW-VBK360 akku - 3000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-VBK360MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054481 |
| Korvaa | VW-VBK360 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Mitat | 43.19 x 30.63 x 40.98mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review