Panasonic VW-VBG6, VW-VBG6GK, VW-VBG6-K akku 7800 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBG6, VW-VBG6GK, VW-VBG6-K akku 7800 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
AG-AC130, AG-AC130A, AG-AC130AEJTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kameran alkuperäisakut:VW-VBG6 VW-VBG6GK VW-VBG6-K
In stock
- SKU
- CS-VBG360MX
43,95 €
40,95 €
Kuvaus / Panasonic VW-VBG6, VW-VBG6GK, VW-VBG6-K akku 7800 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-VBG360MX |
|---|---|
| EAN | 4894128096535 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 81.72 x 65.76 x 36.76mm |
| Korvaa | VW-VBG6 / VW-VBG6-K / VW-VBG6PPK / VW-VBG6GK |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 57.72Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review