Panasonic VW-VBG6, VW-VBG6-K, VW-VBG6PPK akku - 4400 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBG6, VW-VBG6-K, VW-VBG6PPK akku - 4400 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
HDC-SD9 HDC-HS9 HDC-SD5 HDC-SD1 HDC-SX5 SDR-H60 SDR-H40 SDR-H50 SDR-H41 SDR-H200 SDR-H280 SDR-H18 VDR-D310 VDR-D50 VDR-D51 VDR-D230 VDR-D220 VDR-D210 PV-GS500 PV-GS320 PV-GS85 PV-GS83 PV-GS90 PV-GS80 PV-GS320 NV-GS330 NV-GS500 HDC-SD100 NV-GS330 NV-GS500 HDC-HS100 SD100 GS98GK H48 H288GK H68GK SS100 HDC-SD600Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:VW-VBG6 VW-VBG6-K VW-VBG6PPK
In stock
- SKU
- CS-VBG360
48,95 €
39,95 €
Kuvaus / Panasonic VW-VBG6, VW-VBG6-K, VW-VBG6PPK akku - 4400 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-VBG360 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128034629 |
| Mitat | 78.49 x 63.87 x 35.28mm |
| Korvaa | VW-VBG6 / VW-VBG6-K / VW-VBG6PPK / VW-VBG6GK |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 4400mAh / 32.56Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review