Panasonic VW-VBG390, VW-VBG390E, VW-VBG390K akku 3150 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBG390, VW-VBG390E, VW-VBG390K akku 3150 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
AG-HMC150, AG-HMC40, AG-HMC70Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kameran alkuperäisakut:VW-VBG390 VW-VBG390E VW-VBG390K
In stock
- SKU
- CS-VBG390
27,95 €
Kuvaus / Panasonic VW-VBG390, VW-VBG390E, VW-VBG390K akku 3150 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-VBG390 |
|---|---|
| EAN | 4894128086635 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 61.90 x 41.07 x 35.93mm |
| Korvaa | VW-VBG390 / VW-VBG390K / VW-VBG390E / VW-VBG390PP |
| Kapasiteetti (mAh) | 3150mAh / 23.31Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review