Panasonic VW-VBDR1, CGR-B/403, VW-VBD2, VW-VBD3, VW-VBD5 yhteensopiva akku 4000 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBDR1, CGR-B/403, VW-VBD2, VW-VBD3, VW-VBD5 yhteensopiva akku 4000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
ES-300V ES-4000 ES-410 ES-410V ES-420V ES-50 ES-5000 ES-520A ES-55 ES-60 ES-6000 ES-65 ES-6500 ES-7000 ES-75 ES-8000 ES-8100V ES-8200V ES-8400V ES-8600 FR-1 GL1 GL2 UC-X2 UC-X40Hi ULTURA VCX-2 XL1 XL1S XL2Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Canon alkuperäisakut:BP-85
In stock
- SKU
- CS-SVBD2
26,95 €
11,95 €
Kuvaus / Panasonic VW-VBDR1, CGR-B/403, VW-VBD2, VW-VBD3, VW-VBD5 yhteensopiva akku 4000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-SVBD2 |
|---|---|
| EAN | 4894128003953 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 70.90 x 38.40 x 38.40mm |
| Korvaa | BP-85 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 29.6Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review