Panasonic VW-VBD210, CGA-DU21, CGA-DU21A yhteensopiva akku 2160 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBD210, CGA-DU21, CGA-DU21A yhteensopiva akku 2160 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
NV-GS100K NV-GS120K NV-GS17EF-S NV-GS180 NV-GS180EB-S NV-GS180EG-S NV-GS200K NV-GS230 NV-GS230EB-S NV-GS27 NV-GS27EB-S NV-GS27EF-S NV-GS27EG-S NV-GS280EB-S NV-GS280EG-S NV-GS300 NV-GS300EB-S NV-GS300EG-S NV-GS320 NV-GS320EB-S NV-GS320EG-S NV-GS37 NV-GS37EB-S NV-GS37EG-S NV-GS50 NV-GS500 NV-GS500EB-S NV-GS500EG-S NV-GS55K NV-GS60 NV-GS60EB-S NV-GS70 NV-GS85 PV-GS180 PV-GS19 PV-GS29 PV-GS300 PV-GS31 PV-GS320 PV-GS35 PV-GS36 PV-GS39 PV-GS500 PV-GS59 PV-GS65 PV-GS80 PV-GS85 SDR-H18 SDR-H20 SDR-H200 SDR-H20EB-S VDR-D100 VDR-D100EB-S VDR-D150 VDR-D150EB-S VDR-D150EF-S VDR-D150EG-S VDR-D158GK VDR-D200 VDR-D210 VDR-D230 VDR-D250EB-S VDR-D250EG-S VDR-D250¡¢NV-GS280 VDR-D258GK VDR-D300 VDR-D300EB-S VDR-D300EG-S VDR-D308GK VDR-D310 VDR-D310EB-S VDR-D400 VDR-M50PP VDR-M53 VDR-M70PP VDR-M75Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:VW-VBD210 CGA-DU21 CGA-DU21A
In stock
- SKU
- CS-VBD210
23,95 €
Kuvaus / Panasonic VW-VBD210, CGA-DU21, CGA-DU21A yhteensopiva akku 2160 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-VBD210 |
|---|---|
| EAN | 4894128003984 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.00 x 35.00 x 43.00mm |
| Korvaa | BZ-BP14S / BZ-BP14SW / DZ-BP14S / DZ-BP14SJ / DZ-BP7S / DZ-BP7SW |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 2160mAh / 15.98Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review