Panasonic VW-VBD140, CGA-DU14, CGA-DU14A, VDR-M95 yhteensopiva akku 1440 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBD140, CGA-DU14, CGA-DU14A, VDR-M95 yhteensopiva akku 1440 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
NV-GS10 NV-GS100K NV-GS120K NV-GS150 NV-GS17EF-S NV-GS180 NV-GS180EB-S NV-GS180EG-S NV-GS200K NV-GS230 NV-GS230EB-S NV-GS250 NV-GS27 NV-GS27EB-S NV-GS27EF-S NV-GS27EG-S NV-GS280EB-S NV-GS280EG-S NV-GS30 NV-GS300 NV-GS300EB-S NV-GS300EG-S NV-GS320 NV-GS320EB-S NV-GS320EG-S NV-GS37 NV-GS37EB-S NV-GS37EG-S NV-GS40 NV-GS400K NV-GS50 NV-GS500 NV-GS500EB-S NV-GS500EG-S NV-GS55K NV-GS60 NV-GS60EB-S NV-GS65 NV-GS70 NV-GS85 PV-GS180
PV-GS19 PV-GS29 PV-GS300 PV-GS31 PV-GS320 PV-GS35 PV-GS36 PV-GS39 PV-GS50 PV-GS500 PV-GS50S PV-GS59 PV-GS65 PV-GS70 PV-GS80 PV-GS85 SDR-H18 SDR-H20 SDR-H200 SDR-H20EB-S VDR-D100 VDR-D100EB-S VDR-D150 VDR-D150EB-S VDR-D150EF-S VDR-D150EG-S VDR-D158GK VDR-D200 VDR-D210 VDR-D230 VDR-D250EB-S VDR-D250EG-S VDR-D250¡¢NV-GS280 VDR-D258GK VDR-D300 VDR-D300EB-S VDR-D300EG-S VDR-D308GK VDR-D310 VDR-D310EB-S VDR-D400 VDR-M30 VDR-M50PP VDR-M53 VDR-M70PP VDR-M75Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:VW-VBD140 CGA-DU14 CGA-DU14A VDR-M95
In stock
- SKU
- CS-VBD140
23,95 €
20,95 €
Kuvaus / Panasonic VW-VBD140, CGA-DU14, CGA-DU14A, VDR-M95 yhteensopiva akku 1440 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-VBD140 |
|---|---|
| EAN | 4894128003977 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 41.44 x 36.09 x 32.84mm |
| Korvaa | BZ-BP14S / BZ-BP14SW / DZ-BP14S / DZ-BP14SJ / DZ-BP7S / DZ-BP7SW / DZ-BP21s |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 1440mAh / 10.66Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review