Panasonic HDC-SD9, HDC-HS9, HDC-SD5 yhteensopiva akku 750 mAh
calcActive())">
Panasonic HDC-SD9, HDC-HS9, HDC-SD5 yhteensopiva akku 750 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
HDC-SD9 HDC-HS9 HDC-SD5 HDC-SD1 HDC-SX5 SDR-H60 SDR-H40 SDR-H50 SDR-H41 SDR-H200 SDR-H280 SDR-H18 VDR-D310 VDR-D50 VDR-D51 VDR-D230 VDR-D220 VDR-D210 PV-GS500 PV-GS320 PV-GS85 PV-GS83 PV-GS90 PV-GS80 PV-GS320 NV-GS330 NV-GS500 HDC-SD100 NV-GS330 NV-GS500 HDC-HS100 SD100 GS98GK H48 H288GK H68GK SS100 HDC-SD600 HDC-SD700Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:VW-VBG070 VW-VBG070-K
In stock
- SKU
- CS-VBG070
28,95 €
Kuvaus / Panasonic HDC-SD9, HDC-HS9, HDC-SD5 yhteensopiva akku 750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-VBG070 |
|---|---|
| EAN | 4894128034599 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 41.45 x 36.05 x 24.84mm |
| Korvaa | VW-VBG070 / VW-VBG070-K / VW-VBG070A |
| Väri | Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 5.55Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review