Panasonic DMW-BLF19, DMW-BLF19E akku - 1600 mAh
calcActive())">
Panasonic DMW-BLF19, DMW-BLF19E akku - 1600 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-GH3 Lumix DMC-GH3ATämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:DMW-BLF19 DMW-BLF19E
In stock
- SKU
- CS-PLF190MX
22,95 €
19,95 €
Kuvaus / Panasonic DMW-BLF19, DMW-BLF19E akku - 1600 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PLF190MX |
|---|---|
| EAN | 4894128071150 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 56.80 x 39.10 x 20.80mm |
| Korvaa | DMW-BLF19 / DMW-BLF19E |
| Kapasiteetti (mAh) | 1600mAh / 11.84Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review