Panasonic DMW-BLE9, DMW-BLE9PP akku - 750 mAh
calcActive())">
Panasonic DMW-BLE9, DMW-BLE9PP akku - 750 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-GF3 Lumix DMC-GF3K Lumix DMC-GF3R Lumix DMC-GF3P Lumix DMC-GF3T Lumix DMC-GF3W Lumix DMC-GF3CW Lumix DMC-GF3CT Lumix DMC-GF3CR Lumix DMC-GF3CK Lumix DMC-S6KTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:DMW-BLE9 DMW-BLE9PP
In stock
- SKU
- CS-BLE9MC
18,95 €
Kuvaus / Panasonic DMW-BLE9, DMW-BLE9PP akku - 750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BLE9MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128045366 |
| Korvaa | DMW-BLE9 / DMW-BLE9PP / DMW-BLE9E |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 41.93 x 36.88 x 14.28mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review