Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
calcActive())">
Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-G81 Lumix FZ-2000 Lumix DMC-G7HK Lumix DMC-G7 Lumix DMC-FZ1000 Lumix DMC-G5K Lumix DMC-G6 Lumix DMC-G6KK Lumix DMC-GH2 Lumix DMC-GH2H Lumix DMC-GH2HK Lumix DMC-GH2K Lumix DMC-GH2S Lumix DMC-GH2GK Lumix DMC-GH2HGK Lumix DMC-GH2HS Lumix DMC-GH2KGK Lumix DMC-GH2KK Lumix DMC-GH2KS Lumix DMC-FZ200 Lumix DMC-FZ200GK Lumix DMC-FZ200K Lumix DMC-GX8 Lumix DMC-GX8KBODYTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kameran alkuperäisakut:DMW-BLC12 DMW-BLC12E DMW-BLC12GK DMW-BLC12PP
In stock
- SKU
- CS-BLC12MX
24,95 €
20,95 €
Kuvaus / Panasonic DMW-BLC12, DMW-BLC12E, DMW-BLC12GK akku 1000 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-BLC12MX |
|---|---|
| EAN | 4894128080503 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 48.00 x 36.00 x 17.00mm |
| Korvaa | DMW-BLC12 / DMW-BLC12E / DMW-BLC12GK / DMW-BLC12PP |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.4Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review