Panasonic DMW-BLB13, DMW-BLB13E, DMW-BLB13GK yhteensopiva akku 1250 mAh
calcActive())">
Panasonic DMW-BLB13, DMW-BLB13E, DMW-BLB13GK yhteensopiva akku 1250 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-G1 SLR Lumix DMC-G1 Lumix DMC-GF1 Lumix DMC-GH1 Lumix DMC-G1A Lumix DMC-G1K
Lumix DMC-G1R Lumix DMC-GH1K Lumix DMC-G1KEB-A Lumix DMC-G1KEB-K Lumix DMC-G1KEB-R Lumix DMC-G1KEG-A Lumix DMC-G1KEG-K Lumix DMC-G1KEG-R Lumix DMC-G1W Lumix DMC-G1WEG-A Lumix DMC-G1WEG-K Lumix DMC-G1WEG-R Lumix DMC-GF1K Lumix DMC-GF1C Lumix DMC-GF1R Lumix DMC-GF1S Lumix DMC-GF1W Lumix DMC-GF1C-K Lumix DMC-GF1K-K Lumix DMC-G2 Lumix DMC-G2A Lumix DMC-G2B Lumix DMC-G2R Lumix DMC-G10 Lumix DMC-G10K Lumix DMC-GH1N Lumix DMC-GH1R Lumix DMC-GH1KEB-K Lumix DMC-GH1KEB-R Lumix DMC-L10K Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:DMW-BLB13 DMW-BLB13E DMW-BLB13GK DMW-BLB13PP
In stock
- SKU
- CS-BLB13
28,95 €
Kuvaus / Panasonic DMW-BLB13, DMW-BLB13E, DMW-BLB13GK yhteensopiva akku 1250 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BLB13 |
|---|---|
| EAN | 4894128028727 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 45.09 x 36.45 x 21.28mm |
| Korvaa | DMW-BLB13 / DMW-BLB13E / DMW-BLB13GK / DMW-BLB13PP |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 9.25Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review