Panasonic DMW-BCN10, DMW-BCN10E, DMW-BCN10PP akku 7702 mAh
calcActive())">
Panasonic DMW-BCN10, DMW-BCN10E, DMW-BCN10PP akku 7702 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-LF1, Lumix DMC-LF1K, Lumix DMC-LF1WTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic kameran alkuperäisakut:DMW-BCN10 DMW-BCN10E DMW-BCN10PP
In stock
- SKU
- CS-BNC10MC
16,95 €
Kuvaus / Panasonic DMW-BCN10, DMW-BCN10E, DMW-BCN10PP akku 7702 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BNC10MC |
|---|---|
| EAN | 4894128076780 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 40.18 x 34.20 x 6.90mm |
| Korvaa | BP-DC14-E / BP-DC14 / BP-DC14-U |
| Kapasiteetti (mAh) | 770mAh / 2.85Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review