Panasonic DMW-BCJ13, DMW-BCJ13E, DMW-BCJ13PP akku - 850 mAh
calcActive())">
Panasonic DMW-BCJ13, DMW-BCJ13E, DMW-BCJ13PP akku - 850 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-LX3 Lumix DMC-LX3S Lumix DMC-LX3K Lumix DMC-LX5 Lumix DMC-LX5K Lumix DMC-LX5W Lumix DMC-LX7 Lumix DMC-LX5GK Lumix DMC-LX7GK Lumix DMC-LX7K Lumix DMC-LX7WTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:DMW-BCJ13 DMW-BCJ13E DMW-BCJ13PP
In stock
- SKU
- CS-BCJ13MC
28,95 €
25,95 €
Kuvaus / Panasonic DMW-BCJ13, DMW-BCJ13E, DMW-BCJ13PP akku - 850 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-BCJ13MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128036760 |
| Korvaa | DMW-BCJ13 / DMW-BCJ13E / DMW-BCJ13PP |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 41.70 x 35.60 x 10.05mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
3 units available |
|---|
Write Your Own Review