Panasonic DMW-BCH7, DMW-BCH7E akku - 690 mAh
calcActive())">
Panasonic DMW-BCH7, DMW-BCH7E akku - 690 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-FP1 Lumix DMC-FP1A Lumix DMC-FP1D Lumix DMC-FP1G Lumix DMC-FP1H Lumix DMC-FP1K Lumix DMC-FP1P Lumix DMC-FP1R Lumix DMC-FP1S Lumix DMC-FP2 Lumix DMC-FP3 Lumix DMC-FP3AB Lumix DMC-FP3K Lumix DMC-FP3R Lumix DMC-FP3S Lumix DMC-FP5G Lumix DMC-TS10S Lumix DMC-TS10K Lumix DMC-TS10R Lumix DMC-TS10A Lumix DMC-FP2A Lumix DMC-FP2D Lumix DMC-FP2G Lumix DMC-FP2H Lumix DMC-FP2R Lumix DMC-FP3K Lumix DMC-FP3R Lumix DMC-FP3S Lumix DMC-FP3 Lumix DMC-TS10 Lumix DMC-FP5Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:DMW-BCH7 DMW-BCH7E
In stock
- SKU
- CS-BCH7
23,95 €
Kuvaus / Panasonic DMW-BCH7, DMW-BCH7E akku - 690 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-BCH7 |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128033530 |
| Korvaa | DMW-BCH7 / DMW-BCH7E / DMW-BCH7PP / DMW-BCH7G / DMW-BCH7GK |
| Kapasiteetti (mAh) | 690mAh / 2.55Wh |
| Mitat | 46.55 x 36.40 x 5.55mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review