Panasonic CGR-D320, VW-VBD25, CGP-D28S yhteensopiva akku 3300 mAh
calcActive())">
Panasonic CGR-D320, VW-VBD25, CGP-D28S yhteensopiva akku 3300 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
AG-DVC15 CGR-D28A/ 1B CGR-D28SE/ 1B CGR-D320A/ 1B CGR-D320E/ 1B NV-DA1B NV-DS12B NV-DS15
NV-DS150B NV-DS3 NV-DS33 NV-DS55 NV-DS77B NV-DS8 NV-DS99 NV-EX1B NV-EX3 NVDA1B NVEX3
PV-BP8 PV-DV100 PV-DV100K PV-DV200 PV-DV200K PV-DV400 PV-DV400K PV-DV600 PV-DV600K PV-DV700 PV-DV710 PV-DV800 PV-DV800K PV-DVP8-A NV-GS11Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:CGR-D320 VW-VBD25 CGP-D28S
In stock
- SKU
- CS-PDR320
33,95 €
Kuvaus / Panasonic CGR-D320, VW-VBD25, CGP-D28S yhteensopiva akku 3300 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-PDR320 |
|---|---|
| EAN | 4894128004028 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 58.44 x 53.32 x 36.41mm |
| Korvaa | DZ-BP28 |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 24.42Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review