Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
calcActive())">
Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-FZ50EB-K Lumix DMC-FZ50EB-S Lumix DMC-FZ8EB-K Lumix DMC-FZ30 Lumix DMC-FZ30-K Lumix DMC-FZ30-S Lumix DMC-FZ30BB Lumix DMC-FZ30EG Lumix DMC-FZ30EG-K Lumix DMC-FZ30EG-S Lumix DMC-FZ30GK Lumix DMC-FZ30PP Lumix DMC-FZ50 Lumix DMC-FZ50EF Lumix DMC-FZ50EGM Lumix DMC-FZ50K Lumix DMC-FZ50S Lumix DMC-FZ7 Lumix Lumix DMC-FZ7-K Lumix DMC-FZ7-S Lumix DMC-FZ7BB Lumix DMC-FZ7BS Lumix DMC-FZ7EB-K Lumix DMC-FZ7EB-S Lumix DMC-FZ7EF-K Lumix DMC-FZ7EF-S Lumix DMC-FZ7EG-K Lumix DMC-FZ7EG-S LumixDMC-FZ7GK Lumix DMC-FZ8 Lumix DMC-FZ8EB-S Lumix DMC-FZ8EF-S Lumix DMC-FZ8EG Lumix DMC-FZ8K LumixDMC-FZ8S Lumix DMC-FZ35KTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:CGA-S006 CGA-S006E CGA-S006E/1B CGR-S006 CGR-S006A/1B CGR-S006E CGR-S006E/1B DMW-BMA7
In stock
- SKU
- CS-PDS006
18,95 €
14,95 €
Kuvaus / Panasonic CGA-S006, CGA-S006E, CGA-S006E/ 1B, CGR-S006, CGR-S006A/ 1B, CGR-S006E, CGR-S006E/ 1B, DMW-BMA7 yhteensopiva akku 750 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-PDS006 |
|---|---|
| EAN | 4894128004103 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 44.50 x 35.85 x 18.85mm |
| Korvaa | CGA-S006 / CGA-S006E / CGA-S006E/1B / CGR-S006 / CGR-S006A/1B / CGR-S006E / CGR-S006E/1B / DMW-BMA7 / BP-DC5 J / BP-DC5 U |
| Väri | Tumman Harmaa |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 5.55Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review