Panasonic CGA-S004, CGA-S004A/ 1B, CGA-S004E/ 1B, DMW-BCB7 yhteensopiva akku 710 mAh
calcActive())">
Panasonic CGA-S004, CGA-S004A/ 1B, CGA-S004E/ 1B, DMW-BCB7 yhteensopiva akku 710 mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
Lumix DMC-FX2 DMC-FX2B DMC-FX2EBS DMC-FX2EG-S DMC-FX2S DMC-FX7 DMC-FX7A DMC-FX7B DMC-FX7EBS DMC-FX7EG DMC-FX7EG-A DMC-FX7EG-K DMC-FX7EG-R DMC-FX7EG-S DMC-FX7EG-T DMC-FX7K DMC-FX7R DMC-FX7S DMC-FX7T DMC-FX7WTämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:CGA-S004 CGA-S004A CGA-S004A/1B CGA-S004E/1B DMW-BCB7
In stock
- SKU
- CS-BCB7
13,95 €
Kuvaus / Panasonic CGA-S004, CGA-S004A/ 1B, CGA-S004E/ 1B, DMW-BCB7 yhteensopiva akku 710 mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-BCB7 |
|---|---|
| EAN | 4894128004080 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 41.02 x 35.58 x 5.80mm |
| Korvaa | CGA-S004 / CGA-S004A/1B / CGA-S004E/1B / DMW-BCB7 / CGA-S004A |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 710mAh / 2.63Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review