Canon 1D Mark 3, 1D Mark 4, 1DS Mark 3 akku 3400mAh
calcActive())">
Canon 1D Mark 3, 1D Mark 4, 1DS Mark 3 akku 3400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Canon kameroiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-CPN400MX
72,95 €
Kuvaus / Canon 1D Mark 3, 1D Mark 4, 1DS Mark 3 akku 3400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-CPN400MX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146681 |
| Korvaa | LP-E4N |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 37.74Wh |
| Mitat | 92.70 x 68.60 x 34.00mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review