JVC GY-HM200, GY-HM200E, GY-HM200ESB akku 7800mAh
calcActive())">
JVC GY-HM200, GY-HM200E, GY-HM200ESB akku 7800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JVC kameroiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-JHM700MC
59,95 €
Kuvaus / JVC GY-HM200, GY-HM200E, GY-HM200ESB akku 7800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-JHM700MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143093 |
| Korvaa | SSL-JVC50 / SSL-JVC70 |
| Kapasiteetti (mAh) | 7800mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 70.20 x 42.75 x 76.10mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review