JVC GR-DV1, GR-DV14, GR-DV1U akku 3400mAh
calcActive())">
JVC GR-DV1, GR-DV14, GR-DV1U akku 3400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien JVC kameroiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-JVF712MX
29,95 €
Kuvaus / JVC GR-DV1, GR-DV14, GR-DV1U akku 3400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi kameroiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
More Information
| SKU | CS-JVF712MX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128144724 |
| Korvaa | BN-V714 / BN-V712 / BN-V712U / BN-V714U |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 71.10 x 20.10 x 20.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review